LEN DRIECNA SITE | Restaurant Design
289
single,single-portfolio_page,postid-289,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Restaurant Design

Restaurant Design

Inovácia nefajčiarskej časti reštaurácie mala priestor pre zákazníkov zatraktívniť.

 

Pôvodné, pôdorysom dané nízke stropy, tmavá podlaha a nápisy na stenách miestnosť opticky potláčali do úzadia. Našim primárnym cieľom ju bolo prevzdušniť, vizuálne zosvetliť a pripraviť  klientom príjemné posedenie  v elegantnej atmosfére.

 

V stanovenom rozpočte sme sa rozhodli staviť na zmenu farebnosti a upriamiť pozornosť na detaily.

 

Nápisy sme prekryli bielou tapetou s jemným gravírovaním. Hnedý drevený obklad na stene natretý syntetickou farbou sa nedal premaľovať bez výrazného prerušenia chodu prevádzky. Riešením bolo navrstvenie a vytieňovanie béžovou farbou v štýle “ombré”.

 

Pozornosť sme sústredili na vlastné autorské prvky, ktoré sa navzájom dopĺňajú v spoločnom koncepte “Oslavy ženstva, elegancie a  burlesky.”

 

Vyrobila som líniu tematických sklených obrazov spolu so svietidlami v tvare škrabošiek, ktoré krásne ladia s fotografiami úspešného mladého fotografa Davida Mináča.

Date

February 22, 2016

Category
Glass
Tags
dizajn, redizajn, reštaurácia, sklené obrazy, sklené svietidlá