LEN DRIECNA SITE | Detské Mesto OC Bory
290
single,single-portfolio_page,postid-290,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Detské Mesto OC Bory

Detské Mesto OC Bory

Interaktívna výstava Detské mesto povolaní je fiktívne mestečko, kde si deti v tematických domčekoch vybraných inštitúcií môžu vyskúšať rôzne profesie.

 

Projekt v roku 2013 získal ocenenie Národnej ceny kariérneho poradenstva a od 13.11. 2014 pôsobí ako stála expozícia v bratislavskom nákupnom centre BORY MALL.

 

Interiér jednotlivých kójí na ploche 400m2 je pripravený tak, aby deti čo najviac vtiahol do deja, či už sa ocitnú v banke, televízii, alebo za pultom v drogérii.

 

Mojou úlohou bola realizácia interiéru a prezentácia domčeka pre Slovenskú poštu. Obsahovo je členený podľa viacerých činností na pošte, od priehradkového pracovníka, ktorý sa vyzná v špeciálnom softwéri až po skutočného poštára, ktorý neváha zazvoniť aj dvakrát.

 

Obľuba tohto povolania sa prejavila na kulise žltého poštárskeho autíčka, kde sa zvonilo a trúbilo viackrát. Až kým mu nápor neviazanej chuti detí do práce neodtrhol klaksón. Ale aj to sa profesionálom stáva. 🙂

Date

February 22, 2016

Category
Kids
Tags
detské mesto povolaní, OC Bory Mall, Slovenská Pošta