LEN DRIECNA SITE | Ako od Mattela
744
single,single-post,postid-744,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Ako od Mattela

Ako od Mattela3 copy

31 Dec Ako od Mattela

AAj Vám sa vkradne rumenec do líc pri spomienke na detstvo, keď sa pod stromček iný darček ako od Mattela nerátal? Ktovie, či v nás toľké nadšenie vzbudzovala ružová krabica, alebo dlhonohá blondína v nej, isté však je, že majiteľ tejto značky musel byť veľmi šťastný muž.

Pamätám si, že svojej prvej Barbie som od vzrušenia zlomila nohu, keď som ju ešte čerstvo rozbalenú “nechala” šantiť a skákať do výšky:-). Potom som dostala druhú, veľmi peknú, ale pôvodom už nepatrila do háremu spomínaného pána. Aj keď bola teda len z ulice, obliekala som ju ako pravú dámu a dožila sa bez akýchkoľvek zranení zrelého veku. Veď napokon stále odpočíva v kufríku.

Na jej počesť som nazvala smootie, ktorý vyzerá ako od Mattela, ale je len odo mňa:-).

Pohár plný ružovej nielen skvele chutí, ale aj vyzerá. Krásnu cukríkovú farbu som mu však nevyčarila vo Photoshope, ale v mixéri:-).

V jednoduchosti je krása. Recept pozostáva len z jedného druhu ovocia:

ING:

Granátové jablko 2 ks

HOW:

Vydlabané zrniečka z granátového jablka vymixujeme.

WOW:

Farebný výsledok ustrážite, ak splníte dve podmienky: Nepridáte žiadnu vodu. Zbytočne nepredĺžite čas mixovania.

Len dobrú chuť!