LEN DRIECNA SITE | Smoot strik
640
single,single-post,postid-640,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Smoot strik

Twister

13 Dec Smoot strik

VVždy sa mi páčilo, keď čašníčka priniesla na stôl ešte orosené, dobre vychladené rezané pivo. Nie som síce jeho konzument, ale to mi nebránilo pokochať sa jantárovým ombré jačmenného moku. Utkvel mi v oku, a tak som si tiež urobila malý preliv.

S(trik) je v tom, že kaderníčke som veru nešla. Zato do chladničky a špajze áno.

Dajte si so mnou Smoot strik!

ING: 2porcie

Špenát hrsť
Citrónová šťava 2čl
Mandľové mlieko 400ml
Banán 1ks
Čučoriedky 100g
Škorica, vanilka
Kokos mousse na ozdobu
Stévia 2kvapky

HOW:

Zelený s(trik): Mandľové mlieko 200ml zmixujeme s banánom 1/2ks, špenátom, vanilkou, škoricou, kvapkou stévie a citrónovou šťavou. Nalejeme tak, aby bol pohár do pol plný. Navrch po obvode jemne položíme tenké kolieska banánu – ako podložku pre fialovú vrstvu, ktorá sa nám týmto trikom neprepadne do zelených hlbín špenátu.

Fialový s(trik): Mandľové mlieko 200ml zmixujeme s banánom 1/2ks, čučoriedkami, vanilkou, škoricou a stéviou a pomaly vlejeme navrch prvej vrstvy. Teraz už nie je žiaden dôvod, aby niekto videl pohár poloprázdny, pretože je skrátka plný – vitamínov a Vášho pocitu z dobre naliateho striku.

WOW!