LEN DRIECNA SITE | Mango Shrek
748
single,single-post,postid-748,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Mango Shrek

Mango Shrek1

28 Nov Mango Shrek

MMango Shrek už horí nedočkavosťou, aby ste ho ochutnali! Nemusíte sa báť, že by ste sa po jeho vypití zmenili na uhladeného princa Krasoňa, ktorý kým sa trikrát prečeše, iný mu dávno vyfúkne princeznú z veže i budúcej lože.

Naopak, účinky ešte viac zosilnia zlobra vo Vás, až sa budete zelenať! Nie však od zlosti, ale z energie farebného kokteilu, ktorý Vám bude lačne stekať po tvári. Len pozor, keď sa do Vás zahľadí princezná Fiona, rozmyslite si, či jej dáte ochutnať. Radšej vypite všetko na ex. Nikdy neviete, na akú postavičku sa môže zmeniť , keď jej Mango Shrek zachutí.

Mango shrek vol.21

ING:

Mango 1ks
Špenát hrsť (podľa chuti)
Citrónová šťava 1 PL
Škorica

HOW:

Chcela som už napísať, že všetko vhodíme do mixéra a zachvíľu to máte v pohári. Toto zjednodušenie vyplýva z môjho subjektívneho pocitu, že veľa z nás (logicky aj tí, čo sa dostanú až na tento riadok) sú “smootiegramotní” a mixovanie im ide prinajmenšom tak dobre ako luxovanie. sa Najväčšia mravčia práca pri tomto recepte podľa mňa spočíva v ošúpaní manga.

WOW:

Kto s mangom pracuje často, na youtube nájde mnoho návodov, ako ho zbaviť kože. Niekto uznáva metódu na ježka, ja to robím klasicky. Prerežem ho na polovicu tesne pod kôstkou. Polky vydlabem polievkovou lyžicou a zvyšok okolo kôstky nožom.

Kto by chcel pozdvihnúť nutričnú hodnotu o level vyššie, môže pridať aj čajovú lyžičku zeleného jačmeňa a také isté množstvo najlepšie chvíľu namočených ľanových semienok. Vláknina a chlorofyl nám trošku zníži glykemický index, pretože mango patrí do skupiny ovocia s vyšším podielom cukru.

Na záver dekorujem domácim kokos mousse, lebo je mňam!

Len dobrú chuť!

Mango shrek vol.22