LEN DRIECNA SITE | Coco Latino Papaya
243
single,single-post,postid-243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Coco Latino Papaya

Papaj smoot1

23 Nov Coco Latino Papaya

LLahodné Spapay ma! smootie vyznáva minimalizmus. A presne v tomto štýle sa nesie aj recept naň. Jednoduchý, rýchly a jednodruhový.

Papája má totiž podľa odrody a správneho stupňa dozretia úžasne vyladenú chuť, ktorú je škoda čímkoľvek prekryť. Sólo pre exotickú ovocnú bombu navyše poteší aj Vaše trávenie.

Jediný, kto sa môže ohriať v tieni jej slávy, resp. ladne sa vznášať na hladine napeneného kokteilu, je mladý kokos. Konkrétne decentný kopček “šľahačky” domáceho koko mousse, alebo rovno nežný plát mladého kokosového mäska.

Bude to mlska!

ING:

Papája 1ks
Škorica štipka
Kokos mousse 1PL alebo
Mladé kokosové mäsko na ozdobu

HOW:

Dužinu papáje zbavíme čiernych semienok, ktoré opatrne vydlabeme polievkovou lyžicou z jadra napol rozrezaného plodu. Ak ju palcom a ukazovákom stlačíme, šupka by sa mala jemne oddelovať od stredu, čo je zároveň skúška správnosti dovŕšenia plnoletosti. Obsah vymixujeme do konzistencie hodvábneho sufflé, ktoré posypeme škoricou a dekorujeme kokosovým kopčekom podľa vlastného výberu.

WOW:

Keď už ste dužinu poctivo vydlabali a jemnou motorickou prácou ju zbavili malých otravných čiernych jadierok, vedzte, že raz budete odjadrovať jedna radosť – podľa Vašich budúcich plánov. Domorodé, ale aj súčasné ženy z oblasti Indie a Srí Lanky používajú semená papáje ako prírodnú antikoncepciu. Narozdiel od semien červeného vodového melóna, ktoré naopak stimulujú plodnosť mužov.

Papaj smoot2

Tags: