LEN DRIECNA SITE | Len štýlovo
770
single,single-post,postid-770,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Len bublina

23 Oct Len štýlovo

ČČo je zdravý životný štýl? Každý z nás to slovo už počul, keďže touto kúzelnou formulkou na nás apelujú mnohé magazíny, ktoré nám predstavujú rôzne spôsoby, ako žiť.

Všetci máme určité podmienky a zabehnutú rutinu. Myslím, že ide o to, nachvíľu sa zastaviť a zamyslieť sa nad tým, ako chcem žiť a čo mi robí radosť. Ak máme cieľ, už samotná cesta je motiváciou, kde sa dajú robiť maličké kroky vpred.

V priestore tejto stránky sa s Vami delím o časť môjho pohľadu na svet. V ňom sa snažím dať kus umenia do každého kúta každodennej reality tak, aby bol život krajší, veselší, zdravší, farebnejší a bohatší.

Art of colours. Umenie sa odráža vo farbách, ktoré s radosťou dávam nielen svojim obrazom, ale aj tomu, čo nás obklopuje zvonka a čo prijímame dovnútra.

Tým nemyslím len hmotné veci, ale aj duševné vplyvy, ktoré nám dokážu spríjemniť deň.

Verím, že možno aj tu nájdete inšpiráciu a motiváciu urobiť niečo pre seba. Nájsť, čo je pre Vás zaujímavé na Vašej individuálnej ceste.

Baví ma spájať funkčnosť s krásou, preto v každej estetike hľadám aj hlbšie porozumenie. Existuje množstvo odborných zdrojov, ktoré Vám fundovane vysvetlia, ako máte žiť tak, aby to stálo za to. Podľa mňa alfou a omegou pre dosiahnutie tohto cieľa je mentálne a fyzické zdravie vo vzájomnej synergii.

Preto má byť táto stránka nielen o peknom obale. Ale aj o obsahu, ktorý obohatí. Vždy som veľa čítala a experimentovala v oblasti zdravej výživy. Informácie, ktoré tu nájdete, sú prefiltrované samoštúdiom večne hladného študenta. Lačného po vedomostiach o kráse, radosti, hĺbke a zmysle nášho života.

Nie som však MUDRc, ale len umelec.

Berte preto prosím môj publikovaný pohľad na veci ako túžbu podeliť sa s Vami o korenia života, ktoré doň tak rada primiešavam.

Len dobrú chuť!