LEN DRIECNA SITE | Lýdia Eckhardt&mladé talenty
764
single,single-post,postid-764,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
FIGlydialen

16 Oct Lýdia Eckhardt&mladé talenty

2012

TTvorba slovenskej módnej návrhárky Lýdie Eckhardt pre mňa vždy symbolizovala nadčasovosť a distingvovanosť. Ženskosť, krásu a eleganciu. Vlastnosti, ktorými disponuje samotná Lýdia nielen ako umelec, ale aj ako ľudská bytosť. Pretože len tá dokáže dať šancu iným. Pomôcť im na ceste za vlastným snom, ktorou v začiatkoch prešla aj ona sama. Vedela, že nielen pevná vôľa, ale aj pomoc druhých jej otvorili dvere tam, kde pôsobí dnes. A svoje posolstvo odovzdáva ďalej.

Kým som ju však mala česť spoznať z tejto strany, obdivovala som jej modely, kde sa snúbi nositeľnosť bežného dňa s puncom noblesy. Vôbec som netušila, že by som raz vo svojom živote mohla zdielať prehliadkové mólo a byť súčasťou tvorivého procesu tejto výnimočnej osobnosti.

Preto bolo pre mňa veľkou cťou, že som mohla predstaviť kúsok zo svojej umeleckej tvorby vôbec prvýkrát na verejnosti práve na slávnostnom galavečeri “Lýdia Eckhardt a mladé talenty” 16. novembra 2013 v bratislavskom hoteli Double Tree Hilton.

Ďakujem a vážim si to.

lydialenacone